BİYOGRAFİLER

Cankat Kalyoncu

Cankat KalyoncuGenel Koordinatör

EğitimAL.com

Cankat KALYONCU

Aralık 1976 Ankara doğumlu. Hacettepe Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünde okuduktan sonra, London School of Business' ta işletme yüksek lisansı, ardından da Kaliforniya Üniversitesi’ nde pazarlama yüksek lisansı yaptı. 2005 yılında çalışırken Cornell Üniversitesi’ nde yönetici liderliği eğitimi aldı.

Kalyoncu, Türkiye' ye döndükten sonra 2001 yılında eğitimAL Yurtdışı Eğitim ve Yurtdışında Uzaktan Eğitim Danışmanlık firmasını kurdu. Öğrencilerine uzman eğitim danışmanları eşliğinde en doğru yönlendirmeyi yapan ve dünyanın sayılı üniversiteleri ve dil eğitim kurumlarında eğitim almalarını sağlayan şirketin bugün İstanbul (3), Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Kayseri ve Bolu ile Azerbaycan'da ofisleri bulunmaktadır.

2 defa Avrupa'nın en iyi eğitim ve danışmanlık firması ödülüne aday gösterilen firma Türkiye' de de birçok platformda ödüller almıştır. egitimAL.com ile dünyanın ilk ve tek eğitim başvuru platformunu hayata geçiren Kalyoncu’ nun hedefi şirketini Avrupa'nın en büyük eğitim danışmanlık firması yapmaktır.

 

İletişim Bilgileri:

Adres: Bağdat Cad. No:425 Daire:6 Suadiye Kadıköy İSTANBUL

Tel: 0216 4163352

Web: www.egitimal.com